14. ROČNÍK SRAZU PŘÁTEL VOZŮ ŠKODA
28.6.-30.6.2024 - Přepychy u Opočna

Historie srazů POHOFEST

PohoFest = Pohodový sraz fanoušků vozů Škoda

Jak už bylo zmíněno na úvodní stránce, Pohofest vznikl jako volné navázání Škoda srazů v Hrochově Týnci. Po mnohých zkušenostech se pořádání ujal OndraKrupi, který společně s Dna69 a BeastyLa vybral vhodnou lokalitu ke konání – a tou se stala vesnička Pohoří (u Dobrušky). Obec Pohoří nám velmi pomohla a spolu s místními kteří úžasně spolupracovali a pomáhali s pořádáním.

Od 11.ročníku jsme byli nuceni akci přesunout o pár kilometrů dále do krásné a malebné vesničky Přepychy u Opočna, kde jsme díky paní starostce a místnímu spolku našli krásné zázemí a vše co ke srazu potřebujeme. Né nadarmo vyhrála obec vesnici roku 2017

Organizátoři

Hlavním organizátorem je OndraKrupi, který zaštiťuje celou akci. Dále Jumbo, Tomaso435, Klára, M@rtin, Dusty87, Beyk, Šafi, Áďa, Hobbit, Ondra, Terka, Jarda a další. Nevíte, co tyto zkratky znamenají? Ničeho se nebojte – jsou to přezdívky na Škoda fóru škoda-virt. Všichni jsou milovníci škodovek – a proto věnují svůj čas organizaci právě tak skvělé akce, jako je Pohofest – abyste i vy měli možnost okusit škodovácké kouzlo!

Rychlý kontakt