14. ROČNÍK SRAZU PŘÁTEL VOZŮ ŠKODA
28.6.-30.6.2024 - Přepychy u Opočna

Pohofest se již blíží – registrace spuštěna!

Přepychy u Opočna    1. – 3. 7. 2022 

⇒ZDE JE REGISTRACE NA SRAZ⇐

Vážení přátelé vozidel Škoda, letos nás čeká 12.ročník srazu s okřídleným šípem a již 2. ročník v krásné a malebné obci Přepychy u Opočna.

Loňský ročník ukázal velký potenciál v možnostech využití travnatého areálu SK Přepychy, zázemí, krásných památek v obci a okolí, takže na své si přijde opravdu každý. Celkem k nám zavítalo necelých 250 vozidel do areálu a mnoho diváků nejen do areálu ale i na výstavu vozidel.

Program začíná tradičně v pátek 1.7.2022, kdy v areálu proběhne parkování vozidel, jejich prohlídka, podvečerní jízda zručnosti a večerní program soutěží mimo vozidla, včetně NEON tuning show, kde budete moci hlasovat, pro nejhezčí vozidlo.

Sobotní program začíná Burzou dílů od 8 hodin věnované výhradně dvou a čtyřkolovým miláčkům a jejich doplňků, včetně modelů. Poté se přesuneme před areál, kde proběhne slalom a poté i sprint vozidel.

Odpoledne účastníci zamíří do Opočna, kde proběhne výstava vozidel na Kupkově náměstí.

Díky podpoře našeho kamaráda, zajišťujeme i autobusovou přepravu Přepychy-Opočno a zpět na výstavu vozidel pro účastníky a zájemce, kteří nechtějí či nemohou jet svým vozidlem na Kupkovo náměstí.

Spanilou jízdou se pak vrátí kolona společně do areálu, kde proběhnou odpolední soutěže, ukázka a poradenství našeho partnera ohledně péče o plechové miláčky. Večer nás čeká vyhlášení výsledků a pokračování přepychového večera a noční zábavy.

Veškeré výsledky soutěží je možné sledovat on-line, dále i hlasovat o auto srazu, možnost zakoupit lístky a mít šanci vyhrát dárkové ceny v tombole.

Loňský rok se nám povedlo díky Vám a vybrat necelých 25 000,-Kč, které jsme znásobili na celkem 50 000,-Kč a odvezli předat tuto finanční pomoc dvěma rodinám postižených tornádem na jižní Moravě. Letos bychom, bude-li možnost, rádi opět pomohli potřebným.

Rezervujte si tedy v kalendáři 1.víkend v červenci, pro 12.ročník srazu přátel vozů Škoda – PohoFest.

Občané Přepych mají vstup do areálu zdarma, po prokázání bydlení v obci.

Občerstvení a dobrá zábava zajištěny.

Děkujeme obci Přepychy za možnost uspořádat akci, paní starostce Zdeňce Seidelové za milé uvítání a pomoc, správci areálu SK Přepychy, místním obyvatelům za pomoc při organizaci, empatii s zvýšeným pohybem vozidel v okolí a také našim partnerům, kteří nás dlouhodobě podporují.

Brzy na viděnou

Tým PohoFest

Rychlý kontakt